„Zabieram cię do Nieba, bo Pan chce spotkać się z tobą i porozmawiać”.

„Zabieram cię do Nieba, bo Pan chce spotkać się z tobą i porozmawiać”.
Anioł powiedział mi, że wszystkie te cierpienia były spowodowane przez nieodżałowane grzechy śmiertelne. Później zrozumiałem, że jest siedem stopni cierpienia lub poziomów, w zależności od liczby i rodzajów grzechów śmiertelnych popełnionych w czasie ziemskiego życia. Dusze wyglądały bardzo brzydko, okrutnie i przerażająco.

Zrozumiałem również, że niektórzy ludzie, którzy żałowali za te grzechy, mogą być oczyszczeni na ziemi przez swoje cierpienia. W ten sposób mogą ominąć czyściec i pójść prosto do nieba. Zdziwiło mnie, kiedy zobaczyłem w piekle nawet księży i biskupów, których bym się nigdy nie spodziewał tam zobaczyć. Wielu z nich było tam, ponieważ zwiedli ludzi fałszywymi naukami i złym przykładem.

Ksiądz wyznał później, że widział w piekle sporo osób, które miał okazję poznać za życia. Niestety nie chciał ujawnić ich tożsamości. Wyznał, że głównymi grzechami, za które dusze zostały potępione są: aborcja, homoseksualizm, eutanazja, nienawiść, brak przebaczenia oraz świętokradztwo. Anioł powiedział duchownemu, że gdyby ludzie wzbudzili w sobie żal za grzechy, mogliby uniknąć piekła i trafić do czyśćca.

Wpis odwiedziło 683 gości