Sanatorium Dnipro-Beskid

Witam Koleżanki i Kolegów !

SEiRP Koło Biała Podlaska wspólnie z Biurem Podróży „Paulina” planuje wyjazd w dniach 24.02-03.03.2019r. w celu poprawy swojej kondycji fizycznej do Sanatorium Dnipro-Beskid w Truskawcu na Ukrainie.

Powyższa oferta skierowana jest również do Emerytów i Rencistów w ramach PEM-u, a także naszych sympatyków i znajomych zrzeszających się w PZERiI, UTW i w Kołach Seniora.

Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły znajdziecie Państwo w załącznikach.

Serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam
Wiceprezes SEiRP
Koło Biała Podlaska
Piotr Kościński

 
Zapisy i wpłata kol. Piotra Kościńskiego

I rata w kwocie 500 zł do dnia 28.11.2018r.

II rata – w kwocie 460 zł do dnia 06.02.2019r.

 

BARDZO WAŻNE!!!!

Proszę pamiętać o ważnym PASZPORCIE-ważność paszportu minimum 6 m-cy przed wyjazdem.

Dodatkowe informacje można uzyskać u kol. Piotra Kościńskiego,

tel. 697 215 162, e-mail : kosa41@autograf.pl

 


Truskawiec – jedno z najstarszych i najbardziej znanych uzdrowisk na Ukrainie, położonych na malowniczym przedgórzu Karpat w odległości 100 km od Lwowa i 90 km od ukraińsko-polskiej granicy. Unikalne w skali światowej pokłady wód mineralnych (15 źródeł – Naftusia, Sofia, Maria, Bronisława, Józia, Edward, i inne), złoża wosku górskiego (ozokeryt), klimat Truskawca oraz zabiegi dają bardzo dobre wyniki leczenia.  Truskawiec posiada pełną infrastrukturę uzdrowiskową, a w tym nowoczesne zakłady sanatoryjne, wspaniałe pijalnie wód mineralnych, parki zdrojowe i czyste powietrze. Przyjemne spędzenie czasu umożliwiają liczne kawiarnie, restauracje, sale koncertowe i muzea.

SANATORIUM DNIPRO-BESKID
Kompleks o standardzie turystycznym, położony ok. 450m od centrum Truskawca, składający się z dwóch obiektów: sanatorium Dniepro i hotelu Beskid. Na terenie Sanatorium Dniepro znajduje się wysokiej klasy baza diagnostyczna, co pozwala na wczesne zdiagnozowanie pacjenta i podjęcie właściwego leczenia (wszystkie zabiegi na miejscu), pijalnia wód mineralnych, jadalnia, bar, sala koncertowa, apteka, biblioteka, basen, sauna. 
W Sanatorium Dnipro-Beskid jest wykorzystywany ozokeryt – naturalną mieszaniną węglowodorów stałych występująca w porach i szczelinach skalnych na dużych głębokościach pod ziemią. Powstaje w wyniku odgazowania ropy naftowej. Ozokeryt zwany także woskiem ziemnym wykorzystywany jest w leczeniu wielu dolegliwości. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. 
Dodatkowo sprzyja zanikaniu patologicznych zmian w tkankach. Stosuje się go również przy niedokrwieniach kończyn dolnych (normalizacja krwiobiegu), a także pomocniczo w leczeniu łuszczycy. Ma działanie normalizujące wegetatywny układ nerwowy i lecznicze na rany i wrzody. Wzmacnia hemodynamikę uszkodzonych organów. Stosowany jest zewnętrznie do okładów podobnie jak borowina. Ozokeryt wskazany jest przy chorobach: stawów, zwyrodnieniu kręgosłupa, wrzodach żołądka i dwunastnicy, przewlekłych chorobach żołądka, wątroby, pęcherzyka żółciowego, jelit, zapaleniu prostaty, chronicznych zapaleniach organów kobiecych, chorobach układu nerwowego-chronicznym zapaleniu pęcherza moczowego, zapaleniu korzonków nerwowych, w stanach zapalnych mięśni, bólach kości.

Zakwaterowanie w budynku DNIPRO:
Pokoje 1-, 2-osobowe z łazienką, ręcznikami, TV (dwa kanały w języku polskim) i lodówką.
Wyżywienie:      
Wyżywienie 3 x dziennie

Pakiet  zawiera:
– przejazd autokarem
– zakwaterowanie: 7 noclegów , w pokoju 2 os.STANDARD (dopłata do pokoju 1 os. – 200 zł/os)
– wyżywienie: 3 x dziennie
– pakiet zabiegowy:
badania diagnostyczne oraz zabiegi lecznicze wg zaleceń lekarzy sanatoryjnych (badania krwi i moczu; wizyta u lekarzy specjalistów: terapeuty, ginekologa, urologa, neurologa, dietetyka; aromoterapię, okłady ozokerytowe lub borowinowe; inhalacje; wanny ziołowe oraz z solą z morza martwego; masaż ręczny; picie leczniczej wody mineralnej (Naftusia, Maria);
– ubezpieczenie: Travel Word TU EUROPA S.A (KL, NNW, bagaż);

Cena nie zawiera:            
– ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% wartości imprezy);
– ubezpieczenia od chorób przewlekłych;
– dodatkowych zabiegów dostępnych w kompleksie Dnipro-Beskid, jak i w samym Uzdrowisku (medyczne, okulistyczne, stomatologiczne, kosmetyczne, delfinoterapia, hirudoterapia – leczenie pijawkami).
– WYCIECZKI FAKULTATYWNE – na miejscu

UWAGA!!! – Na UKRAINĘ wymagany jest WAŻNY PASZPORT

Wpis odwiedziło 1 267 gości